החזון

 

החזון של חברת                 הינו לאפשר לעסקים הקטנים לעבוד בזירה העסקית בדיוק כמו העסקים הגדולים ולאפשר להם להגדיל את ההכנסות ולהרחיב את הפעילות העסקית באופן משמעותי ביותר על ידי שיווק בעולם הדיגיטלי, ניהול והקמת מאגר לקוחות, קידום מכירות בעזרת דיוורים ממוקדים ושליחת קמפיינים מכירתיים בהודעות SMS וכל זאת בהתאמה לתקציב שווק מינימלי.

מייסדי החברה

 

מייסדי החברה הינם יזמים בנשמתם אשר בחרו לשלב בין הידע המקצועי הרחב שלהם בתחום השיווק הדיגיטלי והשיווק הקלאסי ובין הרצון העז לאפשר גם לעסקים קטנים לפרוץ קדימה ולהגדיל מכירות בעזרת מדיה זו אשר הולכת ותופסת נפח בעוגת התקציב גם בחברות גדולות וגם בחברות קטנות לאור הדיוק והאיכות שהיא מסוגלת לייצר.

 

 

למה                   ?

 

אנחנו בחברת GETYOU לוקחים אחריות מלאה על כל הפעילות השיווקית שלך ומהווים עבורך מחלקת שיווק במשרה מלאה. העובדה שלך  אין את הזמן והכלים לעסוק בשיווק יצרה אצלנו בחברה שיטת עבודה ייחודית בשוק. חברת                  מספקת פתרון מלא בעולם השיווק הדיגיטלי ויתרה מכך גם מנהלת עבורך את כל הפעילות.

המטרה

 

אנחנו בחברת                  מבינים שאין לך זמן במהלך היום ואין לך את הידע והכלים בעולם השיווק הדיגיטלי לכן שמנו לעצמנו מטרה לנהל עבורך את הפעילות כיחידת שיווק מלאה בדיוק כמו מחלקות השיווק בחברות הגדולות. כך אתה תוכל להמשיך לנהל את העסק שלך ואנחנו נקדם לך אותו ונדאג להגדיל לך את הפעילות העסקית.

אתה כבעל עסק קטן מכיר את הלקוחות שלך פנים מול פנים, יודע לאפיין אותם, יודע מהו אזור מגוריהם ולעיתים הרבה מעבר.

חברת                  הוקמה במטרה לקחת את הידע הזה ולתרגם אותו למכירות.

המדיה הדיגיטלית מאפשרת היום לעשות חיבור מדהים בין המידע שלך כבעל עסק לבין קהל היעד ולמקד את פעילותך השיווקית לא רק עבור לקוחות פוטנציאליים אלא גם  עבור הלקוחות הקיימים שלך